עורך דין דיני תעבורה בקריות וחיפה

–

ישראל ישראלי

–

ישראל ישראלי

עורך דין דיני תעבורה בקריות או חיפה ורוצה להצטרף?

עורך דין דיני תעבורה בקריות

דיני תעבורה

עורך דין לדיני תעבורה מספק שירות מלא כולל יעוץ והגנה משפטית לנאשם בעבירות תנועה החל מעבירות קלות כמו נהיגה ללא חגורת בטיחות, אי לבישת אפוד זוהר ואי הדלקת אורות בחורף. זה יכול להגיע גם עד עבירות חמורות כמו נהיגה בשכרות, נהיגה בזמן פסילה, אי ציות לרמזור אדום, חציית פס הפרדה רצוף בעקיפה וגרימת מוות ברשלנות.

ההבדל בין עבירות קלות לחמורות הוא משמעותי מבחינת הענישה. בעוד על עבירות קלות הענישה המקובלת היא קנס כספי, על עבירות חמורות הענישה יכולה להגיע לפסילת רשיון, השבתת הרכב לזמן ממושך ואף לעונשי מאסר על תנאי ומאסר בפועל. על כל עבירה בהתאם לחומרתה הנהג צובר לחובתו נקודות. לפי תקנות משרד התחבורה העדכניות להיום אם צבר הנהג 12 נקודות עליו לעבור הדרכה בנהיגה נכונה, אם צבר 24 נקודות ידרש הנהג לעבור קורס יעודי (השונה מהקורס הבסיסי) בנהיגה נכונה בדרך עירונית ובדרך לא עירונית, אם צבר 36 נקודות או יותר יפסל רשיונו של הנהג לשלושה חודשים ויחודש רק אחרי שיעבור מבחן עיוני.

יש הרבה עורכי דין לתעבורה אך חשוב מאוד שתבחר באחד מנוסה שמכיר היטב את הוראות החוק המעודכנות, שיש לו מוניטין והוכחות על הצלחות שצבר במהלך הקריירה וכמובן שכל הטיפול כולל כל ההוצאות הנלוות יעשה במחיר הוגן. בחירה בעורך דין שאינו מתמחה בתחום עלולה להוות טעות קריטית מכיוון שאותו נהג שנאשם בעבירה עלול לאבד את רישיון הנהיגה שלו לתקופה ארוכה, ואף עלול להישלח לכלא עם כל מה שכרוך בכך.

כידוע כיום הרכב משמש כאמצעי תעבורה וכן ככלי עבודה לאנשים רבים ולשלילת הרשיון או לפתיחה של תיק פלילי עלולות להיות השפעות מרחיקות לכת. עורכי דין טובים הצליחו להוציא את לקוחותיהם במקרים רבים עם קנסות בלבד במקרים שללא יצוג הולם היו עלולים להסתיים עם שלילת רשיון ותיק פלילי. לדוגמה עורך דין מנוסה יידע לזהות שהשוטר שעצר את הנהג לא מילא בצורה תקינה את הדוח שהגיש לבית המשפט ולכן יצא הנהג זכאי.

חשוב גם שהנהג ימצא עורך דין לתעבורה שקרוב למקום מגוריו כדי שלא יצטרך לנסוע רחוק לפגוש אותו עם ההוצאות הכרוכות בכך, לכן למשל אם מי שגר בצפון עדיף שימצא עורך דין לתעבורה בחיפה או עורך דין לתעבורה בקריות וכך יחסוך זמן וכסף על הנסיעה המיותרת. בכל איזור יש את עורכי הדין המומלצים בתחום שיתנו את השירות המקצועי ביותר. באינדקס שלנו תוכלו למצוא עורכי דין לתעבורה בקריות ובחיפה.

צור קשר

אתם מוזמנים להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

Not readable? Change text. captcha txt