עורך דין רשלנות רפואית בקריות וחיפה

–

ישראל ישראלי

–

ישראל ישראלי

עורך דין רשלנות רפואית בקריות או חיפה ורוצה להצטרף?

רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית בקריות

רופאים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות גרמו לפציעה בזמן שאתה תחת טיפול שלהם?
ייתכן ותרצה להתייעץ עם עורך דין לרשלנות רפואית כדי לדון מה האפשרויות שלך. לפני הפגישה עם עורך דין, ייתכן שתרצה לראות מה אתה יכול לצפות מהם.
עו"ד לרשלנות רפואית ילווה אותך בתהליך של תביעה או הסדר אם נפצעת או קיבלת נכות עקב רשלנות מצד הרופא שלך. אם אתה רופא מואשם ברשלנות זו, עו"ד יכול להגן עליך.

ייתכן שתצטרך עורך דין לרשלנות אם אתה נמצא באחד מהמצבים הבאים :
נפצעת בניתוח, אם הרופא אבחן פציעה או מחלה לא נכונים, אם ההרדמה גרמה לנזק, קיבלת מרשמים לא נכונים אשר גרמו לנזק בלתי הפיך, לא הסבירו לך על הסיכונים האפשריים או על ההשלכות הרפואיות ועוד.

אלה הם רק חלק מהסיבות הנפוצות ביותר עבור מקרה רשלנות רפואית. אם אינך בטוח אם המקרה שלך מהווה רשלנות רפואית, התייעצות עם עורך דין יכולה לעזור ולהיות הצעד הטוב ביותר עבורך.

מה אני צריך לצפות כשאני מתחיל לעבוד עם עורך דין לרשלנות רפואית?

כאשר עוברים שימוע כדי לקבוע אם אתה אשם או אשמה של רשלנות כלשהי, יש כמה תוצאות אפשריות. בתרחיש אחד, אתה עשוי להיות מנוקה מכל החיובים ולא תהיה שום תגובה חריפה נגדך. תרחיש נוסף כרוך בהסדר כספי עם האדם שהביא את המחלוקת. זה יכול לקרות אם אתה נמצא אשם או אם המעסיק שלך לא רוצה להיות מעורב בדיון בבית המשפט. סביר להניח כי יש לך ביטוח או שאתה מכוסה על ידי ביטוח החברה, הכסף של הפשרה יגיע משם.
אם אתה יכול להוכיח כי הרופא שלך הוא אשם על הנזק שנגרם לך, תקבל פיצוי ושכר אבוד. זה יכול להיעשות בבית המשפט על ידי שופט או באמצעות משא ומתן על ידי עורכי דין. אם המשא ומתן לא יצליח והתיק ילך לבית המשפט, ההליכים יהיו ארוכים. עורך דין רפואי רשלנות צריך את הניסיון על איך להמשיך עם המקרה כדי לנצח את התיק שלך.

מה תפקידו של עורך דין לרשלנות רפואית?

אם אתה מקצוען רפואי מואשם ברשלנות רפואית, ייתכן שתרצה לחפש עורך דין מקצועי רשלנות רפואית. התוצאה הריאלית היא שאתה עלול לאבד את הרישיון שלך, אבל זה יהיה רק ​​במקרים חמורים מאוד. עורך דין מקצועי בפועל הוא המתאים ביותר להגן עלייך במקרה שלך, כמו גם לדעת את התוצאה הסבירה ביותר.

צור קשר

אתם מוזמנים להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

Not readable? Change text. captcha txt