עורך דין דיני עבודה בקריות וחיפה

–

ישראל ישראלי

–

ישראל ישראלי

עורך דין דיני עבודה בקריות או חיפה ורוצה להצטרף?

דיני עבודה

עורך דין דיני עבודה בקריות

עורכי דין לדיני עבודה מייצגים הן מעסיקים והן עובדים בסכסוכים ובמשא ומתן. עם זאת, חוקי העבודה, הכללים והתקנות השונות מסורבלות ולעיתים עו"ד יכול להפיק את המיטב שאתה לא תצליח אם תנסה לתבוע לבדך. עורכי דין לעבודה ייצגו חברי איגודי עובדים בתיקים נגד מעסיקים ובמשא ומתן על שביתות, כמו גם מעסיקים בתיקים נגד עובדים.

איך אני יודע אם אני צריך עורך דין לדיני עבודה?

כמעסיק, ייתכן שתרצה להתייעץ עם עורך דין במידה ואתה:
מאוים בתביעה, בדרך כלל על בסיס של פיטורין שלא כדין, שעות נוספות בלתי חוקיות או שלא שולמו כחוק, אפליה, תנאי עבודה, אי מתן תלושים ועוד.

כעובד, ייתכן שתרצה להיפגש עם עורך דין אם:
אתה רוצה להגיש תביעה נגד המעסיק שלך עבור כל עבירה שהוא ביצע נגדך, פיטרו אותך שלא כדין? לא שילמו לך על ימי מחלה או חופשה, אי הפרשת כספים לפנסיה ועוד.

כמה עולה עורך דין לדיני עבודה?

לעתים קרובות עובדים עורכי דין תשלום לפי פתיחת תיק + עמלות, אך במקרים מסוימים, כגון תביעות שנראות כאילו הם יכולים לנצח הרבה כסף, עורך דין יגבה רק עמלה. על בסיס מקרה זה, אתה לא משלם כלום מראש, ועורך הדין שלך ייקח אחוז מסוכם, רק אם אתה מנצח במקרה שלך. לכן חשוב לבדוק מספר עורכי דין בקריות ובחיפה ולא לסכם עם הראשון שדיברתם איתו.

בעוד אתה עלול להימצא בסכסוך עבודה רציני רק פעם או פעמיים בחיים שלך, כמה מעסיקים גדולים ועורכי הדין שלהם נאלצים להתמודד עם סכסוכי עבודה רבים מדי יום. לרוב המעסיקים יש הרבה יותר ניסיון ומשאבים מאשר לך וכמובן את היכולת להעריך ולטפל בתביעות בצורה נבונה. לכן עובד שלא התייעץ עם עורך דין יכול להיות בעמדת נחיתות אמיתית.

להצליח בתביעה תעסוקתית ללא עורך דין היא משימה כמעט בלתי אפשרית. מלבד ידיעת החוק (כמובן שרק חלק ממנו הרי לא למדתם את המקצוע הזה..) והנהלים הקשורים לבית המשפט. עורך דין לדיני עבודה יידע איזה מידע אתה צריך כדי לנצח, איך להשיג את זה, איך להציג עדים ומסמכים לבית המשפט חבר המושבעים, וכיצד למנוע חברה ומעורכי דינה להשתמש בטקטיקות בלתי הוגנות כדי לזכות בתיק. אל תעשה את הטעות של לחשוב כי תוכל לנצח ולשמור לעצמך את העמלה על ידי לקיחת לידיים שלך, אתה יכול בסופו של דבר להישאר עם ידיים ריקות וגרוע מכך, אתה עלול בסופו של דבר לשלם את המעסיק שלך עבור ההוצאות הם שהצטברו בהגנה על התביעה שלך.

צור קשר

אתם מוזמנים להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

Not readable? Change text. captcha txt