עורך דין פלילי בקריות וחיפה

–

ישראל ישראלי

–

ישראל ישראלי

עורך דין פלילי בקריות או חיפה ורוצה להצטרף?

פלילי

עורך דין פלילי בקריות

מהרגע שאתה נכנס למערכת המשפט הפלילי, בין אם באמצעות מעצר או זימון, הדברים יכולים להיות די מפחידים. בתור נאשם פלילי, זה נורמלי לגמרי להרגיש כאילו אף אחד במערכת הוא בצד שלך. אבל זה לא חייב להיות ככה, אם יש לך עורך דין פלילי שעובד בשבילך. עורך הדין שלך ישיג את התוצאה הטובה ביותר.

המשפט הפלילי יכול להיות די מאיים, במיוחד כאשר אתה מואשם בפשע. במיוחד אם יש לך עבר פלילי, להיאשם בעבירות חדשות לא נהיה קל יותר ולכן עורך דין פלילי יכול להיות הדבר הטוב ביותר עבורך.

כאשר אתה מואשם בכל פשע, התוצאות יכולות להיות חמורות. לעתים קרובות זה רעיון טוב להתייעץ עם עורכי דין פליליים, כך שהם יכולים להעריך את המקרה שלך ולייעץ לך על איך להמשיך. פעמים רבות, עורכי דין פלילי יכולים להתמחות בנושאים שונים שעשויים להיות מועילים גם במקרה שלך. לפני שאתם נכנסים למערכת יחסים עם עו"ד, אתה רוצה לדעת קצת יותר על מה לצפות.

מה יכול עורך דין פלילי לעשות עבורך?

עו"ד פלילי ייצג אותך אם אתה מואשם בעבירות פליליות.

איך אני יודע אם אני צריך עורך דין פלילי?

עבירות פליליות יכולות להוביל לעונשי מאסר ולכן, אתה חייב להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל את הטיפול והעזרה הטובה ביותר. להלן מספר עבירות שמומלץ לשבת עם בן אדם מקצועי ובעל התמחות מתאימה.

עבירות:

גניבה, זנות, תקיפה, הסגת גבול, ונדליזם, החזקת מריחואנה או חשיש, מכירת סמים מסוכנים, רצח, אונס, חטיפה, הצתה, שוד או פריצה, הונאה ועוד.

הרשימה אינה שלמה אך אתם יכולים להבין את הפואנטה, לכן אם העבירה שלכם לא מופיעה כאן עדיין חשוב וכדאי להתייעץ עם עורך דין פלילי.

כמה עולה עורך דין פלילי?

התשלום לעורכי דין פליליים משתנה מאחד לשני וכמובן במורכבות התיק.

מה אני צריך לצפות כאשר אני שוכר עורך דין פלילי?

סנגור פלילי יעשה כל שביכולתו כדי להוכיח את חפותך או לפחות להפחית את עונשך. אם עורך הדין שלך יודע שאתה לא יכול לנצח את המקרה, הוא עשוי לייעץ לך לנסות לסגור עסקת טיעון, אשר בדרך כלל יביא לך עונש קצר או קל יותר. אמנם אין ערובה כי התוצאה תהיה חיובית עבורך, אך זה רעיון טוב לשכור סנגור פלילי שמבין את הדרך בה בתי המשפט לעבוד. סיוע של עורך דין יגדיל באופן משמעותי את הסיכויים של הפחתת עונש או הזכייה במקרה שלך.

צור קשר

אתם מוזמנים להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

Not readable? Change text. captcha txt